loading

wymiana oleju wrocław fabrycznaDobrej jakości olej silnikowy ma bezpośredni wpływ na pracę i żywotność motoru w Twoim samochodzie. Dlatego warto pamiętać o regularnych wymianach oleju. Wrocław Fabryczna to lokalizacja, w której znajdziesz nasz warsztat.

W Chip Tuning czekają specjaliści, którzy znają się na pojazdach różnych typów, marek oraz modeli. Dlatego możesz liczyć na to, że profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podejmiemy się pracy nad Twoim samochodem. Uczciwie wycenimy usługę, doliczając do niej także koszt zakupionego materiału eksploatacyjnego i ewentualnych akcesoriów. O wszystkim dokładnie Cię poinformujemy więc nie będziesz zaskoczony wysokością rachunku. Nasze stawki serwisowe są atrakcyjne – adekwatne do jakości, jaką oferujemy.

Co obejmuje usługa wymiany oleju silnikowego?

Świadczymy kompleksowe usługi związane z wymianą oleju silnikowego. Pracę zaczynamy od usunięcia resztek starego oleju, który zalega w silniku. Następnie w jego miejsce nalewamy nowy olej, który sam wybierzesz. Na tym etapie zawsze chętnie Ci doradzimy – mamy wyłącznie oryginalne płyny eksploatacyjnego, które odpowiadają indywidualnym potrzebom poszczególnych aut.

Oprócz tego podejmujemy się wymiany uszczelek, które mogą być winowajcami wycieków, jeśli są stare, obluzowane i niezbyt szczelne. Możesz też od razu zamówić wymianę korka spustowego, a nawet o zaprogramowanie komputera pokładowego w taki sposób, aby po upływie czasu lub przejechaniu określonej liczby kilometrów, zasygnalizował konieczność wymiany oleju. Będzie Ci też przypominała o tym naklejka umieszczona pod maską.

Wymiana oleju – tylko w profesjonalnym warsztacie

Zachęcamy do tego, aby wymianę oleju silnikowego zlecać profesjonalistom. W naszym serwisie możesz oczekiwać kompleksowej obsługi zaangażowanego zespołu. Gwarantujemy:

  • dokładne czyszczenie zbiornika przed ponownym napełnieniem go, aby nie doszło do zanieczyszczenia nowego oleju,
  • dostęp do wysokiej jakości olejów znanych marek,
  • czynności mające na celu ochronę silnika i zabezpieczenie go przed usterkami,
  • uzupełnienie oleju do takiego poziomu, aby nie doszło do uszkodzenia pompy czy zatkania kanału olejowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia terminu na wymianę oleju silnikowego. Pozwala to do minimum skrócić czas oczekiwania w kolejce i sprawić, że każdy klient spędzi w naszym warsztacie minimalną ilość czasu (zazwyczaj nie więcej niż 30-60 minut). Przedstawimy Ci też nasz cennik i opowiemy dokładnie, jakie prace wykonamy w Twoim samochodzie.


Oferujemy również m.in. usuwanie filtra dpfdiagnostykę komputerową, chiptuning tir. Działamy na terenie miasta Wrocław.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880