loading

Mechanika pojazdowa to jedna z naszych specjalności. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań kierowcy możemy zaoferować:

  • montaż akcesoriów,
  • rutynowe wymiany części i materiałów eksploatacyjnych,
  • usuwanie nieprzewidzianych awarii.

To, co nas wyróżnia to bardzo szeroka wiedza i doświadczenie umożliwiające szybką i sprawną diagnostykę i usunięcie usterki. Pracujemy na oryginalnych częściach zamiennych oraz wysokiej jakości zamiennikach. Elastyczność w zakresie wykorzystywanych komponentów daje możliwość dopasowania kosztu naprawy do założonego budżetu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usługi. Na wszystkie naprawy i usługi realizowane w ramach mechaniki samochodowej udzielamy gwarancji.

Serwis samochodowy – Wrocław i okolica

Nasz serwis samochodowy mieści się we Wrocławiu. Z naszych usług korzystają klienci prywatni, przedsiębiorcy oraz wypożyczalnie samochodów z terenu miasta Wrocław i najbliższej okolicy. Cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy chętnie wracają, kiedy przychodzi pora na wymianę oleju i filtrów, kloców hamulcowych oraz innych części eksploatacyjnych, które zużywają się w miarę użytkowania pojazdu.

Chcesz odwiedzić nasz serwis samochodowy? Interesuje Cię mechanika samochodowa? Skontaktuj się z nami. Ustalimy dogodny termin oddania samochodu tak, aby przegląd techniczny czy naprawa nie kolidowały z Twoim grafikiem. Naprawę przeprowadzimy w możliwie jak najkrótszym czasie, konsultując z Tobą wszystkie decyzje dotyczące zakresu prac i wymiany części.

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług chip tuningu.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880