loading

Profesjonalny serwis to profesjonalny chip tuning.

Doradzamy oraz przeprowadzamy tuning elektroniczny aut wszelkiej maści – od zwykłych „osobówek” po te wykorzystywane w sportach motorowych.

Przed przeprowadzeniem chip tuningu każde auto jest testowane na naszej hamowni podwoziowej. Dysponujemy sprzętem i doświadczeniem pozwalającym na tworzenie bezpiecznego i skutecznego tuningu Twojego pojazdu.

Chip tuning Cennik

Proces instalacji chip tuningu różni się w zależności od marki i modelu samochodu, a także jego rocznika i pojemności silnika. Wieloletnie doświadczenie w zakresie zwiększania mocy silnika w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych pozwoliło nam stworzyć cennik chip tuningu, który uwzględnia różnice procesu instalacyjnego.

Obok chip tuningu w ofercie posiadamy również inne usługi, których cena każdorazowo została wyszczególniona w cenniku. Wśród najpopularniejszych na uwagę zasługuje hamownia, dzięki której możemy zweryfikować rzeczywiste parametry pracy silnika i jego osiągi.

Chip Tuning Wrocław

Obok standardowych usług związanych z instalacją chip tuningu oraz Power Boxa Naszym Klientom oferujemy możliwość indywidualnego strojenia Chip Tuningu. Ze względu na indywidualny charakter usługa ta jest wyceniana indywidualnie w oparciu o oczekiwania Klienta oraz zakres niezbędnych prac. Klientów z terenu miasta Wrocław i okolicznych miejscowości zainteresowanych poprawą osiągów swojego pojazdu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem usług Komi Chip Tuning.

Ceny zawierają VAT 

Typ silnikaRozwiązanieCena brutto
Chip Tuning ciężarówkiwszystkie2 200 zł
Chip Tuning Traktorwszystkie2 200 zł
Chip Tuning Diesel / DPF OffDo roku 2011 – Promocja – 20%
Poj. do 2 litrów1 500 zł / 1040 zł
Poj. do 2,9 litra1 700 zł / 1180 zł
Poj. od 2,9 litra2 300 zł /1600 zł
Chiptuning  – Auto osobowePoj. do 1,6 litra1 350 zł
benzynowe / turbobenzynowePoj. pow 1,6 litra1 700 zł
 Poj. pow 2.5 litra2 100 zł
Pomiar na hamowni pomiar na jednej osi200 zł
pomiar na dwóch osiach 400 zł
Przeprogramowanie skrzyni DSGwszystkie1 000 zł
Usunięcie limitera prędkości, wstawienie limiterawszystkie750 zł
Sondy lambda
Dawka rozruchowa/ EGRwszystkie400 zł
Chip Tuning – strojenie indywidualneDo uzgodnienia

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880