loading

Filtr cząstek stałych DPF często generuje więcej problemów niż pożytku. Jego regeneracja jest kosztowna, a uzyskany efekt utrzymuje się wyłącznie przez jakiś czas – okres sprawności filtra DPF po regeneracji zależy przede wszystkim od stylu jazdy kierowcy oraz tras, jakie pokonuje. W przypadku codziennej, przepisowej jazdy po mieście filtr DPF często się zatyka. Wynika to z faktu, iż gromadzone we wnętrzu filtra cząstki stałe nie ulegają przepaleniu, w związku z czym filtr nie opróżnia się samoczynnie tak, jak zakładali producenci tego rozwiązania. Zatkany filtr DPF przekłada się na obniżenie mocy silnika i podwyższone spalanie, w wyniku czego eksploatacja pojazdu staje się coraz droższa. Żeby tego uniknąć kierowcy samochodów z silnikami wysokoprężnymi są zmuszeni do czyszczenia filtrów.

Zamiast narażać się na regularne koszty wynikające z konieczności okresowej regeneracji filtra DPF – jak określa się usługę czyszczenia filtra – warto pomyśleć o innych rozwiązaniach. Jednym z nich jest trwałe usunięciu problemu. A jeśli już zdecydujemy się na usuwanie filtra DPF w samochodzie, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który zadba o to, żeby ingerencja w układ wydechowy pojazdu była niedostrzegalna i nie przekładała się na obniżenie parametrów pracy silnika. Usługę dopełnia aktualizacja oprogramowania, dzięki czemu komputer pokładowy nie wykrywa żadnych błędów w systemie.

Usuwanie filtra DPF – Wrocław

Usuwanie filtra DPF to usługa, którą kierujemy do kierowców i właścicieli pojazdów z terenu miasta Wrocław. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której przeprowadzamy naprawę mechaniczną i modyfikację elektroniczną, dzięki czemu usunięcie filtra DPF nie wpływa na prawidłową pracę samochodu.

Obsługujemy samochody wszystkich marek, modeli i roczników. Każdorazowo zapewniając fachowe i dyskretne usunięcie kłopotliwej części. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi zachęcamy do kontaktu. Wszystkie usługi staramy się świadczyć w najbardziej dogodnych dla Państwa terminach.

Sprawdź nasze pozostałe oferty, m.in. chip tuning, serwis klimatyzacji samochodowej, obniżenie spalania