loading

serwis auto klimatyzacji wrocławSerwis klimatyzacji samochodowej to wygoda i komfort w podróżowaniu. W dzisiejszych czasach dłuższa podróż w trasie, czy dojazd do i z pracy, wiąże się z klimatyzacją. Nie wyobrażamy sobie godzin spędzonych „za kółkiem” bez nawiewu powietrza.

Sprawna klimatyzacja to zadbana klimatyzacja. Auto Serwis Komi oddala w niepamięć wysokie temperatury wewnątrz pojazdu – nawet jeśli za oknem temperatura przekracza 40°C w słońcu, Ty możesz swobodnie przemieszczać się swoim samochodem, nie odczuwając upałów.

Warunkiem koniecznym jest regularny serwis klimatyzacji.

Klimatyzacja powinna być sprawna przez cały rok w samochodzie. Nawet zimą powinniśmy załączyć układ klimatyzacji, aby gaz chłodniczy wraz z olejem, który smaruje sprężarkę i elementy gumowe, przeszedł przez cały układ.

Sprawny układ należy serwisować w celu wymiany gazu R134a w którym znajduje się wilgoć niebezpieczna dla nas, jak i pracy sprężarki samochodowej.

Dezynfekcja układu powinna być wykonana minimum raz lub dwa razy w roku (wiosna – jesień), pamiętając każdorazowo o wymianie filtra kabinowego.

Jesteśmy serwisem, który od początku swojej działalności postanowił serwisować i naprawiać układy klimatyzacji, co owocuje profesjonalnym podejściem do klimatyzacji i obszerną wiedzą. 

Serwis auto klimatyzacji – Wrocław

W naszym serwisie klimatyzacji samochodowej skorzystasz z kompleksowych i profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem, przeglądem oraz uzupełnieniem tego systemu. Podejmujemy się prac na autach wszystkich typów, marek i modeli, a nie sprawia nam to trudności, bo mamy dużą wiedzę, doświadczenie i zaawansowany sprzęt.

Zadbamy o to, aby auto klima działała u Ciebie niezawodnie. Wiemy, jak ważna jest ona dla Twojego komfortu podróżowania, dlatego dołożymy starań, aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Zobacz, co obejmuje serwis w naszym punkcie.

Serwis klimatyzacji samochodowej – zakres prac

Oprócz standardowej kontroli u nas skorzystasz z szeregu innych czynności. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • test elektroniki pokładowej i odczytanie danych z czytnika klimatyzacji,
  • wymiana filtra kabinowego,
  • odgrzybianie,
  • wymiana osuszacza,
  • kontrola temperatury i ciśnienia.

Zakres prac zawsze jest ustalany indywidualnie, dlatego wycena także jest spersonalizowana i pozytywnie Cię zaskoczy. Odwiedź nas kontrolnie przed rozpoczęciem sezonu letniego – klimatyzację samochodową warto sprawdzić jeszcze wiosną. Dodatkowo nie zwlekaj z diagnostyką auto klimy, gdy zauważysz słabsze działanie, poczujesz wydzielający się z instalacji brzydki zapach czy głośną pracę kompresora. Te objawy mogą wskazywać na pojawienie się wilgoci, która jest doskonałym środowiskiem do namnażania się grzybów, bakterii oraz pleśni.

Popraw swój komfort podróżowania ze sprawną i maksymalnie wydajną klimatyzacją samochodową. We Wrocławiu jesteśmy jednym z najbardziej cenionych i zaufanych warsztatów.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880