loading

serwis auto klimatyzacji wrocławSerwis klimatyzacji samochodowej to wygoda i komfort w podróżowaniu. W dzisiejszych czasach dłuższa podróż w trasie, czy dojazd do i z pracy, wiąże się z klimatyzacją. Nie wyobrażamy sobie godzin spędzonych „za kółkiem” bez nawiewu powietrza.

Sprawna klimatyzacja to zadbana klimatyzacja. Auto Serwis Komi oddala w niepamięć wysokie temperatury wewnątrz pojazdu – nawet jeśli za oknem temperatura przekracza 40°C w słońcu, Ty możesz swobodnie przemieszczać się swoim samochodem, nie odczuwając upałów.

Warunkiem koniecznym jest regularny serwis klimatyzacji.

Klimatyzacja powinna być sprawna przez cały rok w samochodzie. Nawet zimą powinniśmy załączyć układ klimatyzacji, aby gaz chłodniczy wraz z olejem, który smaruje sprężarkę i elementy gumowe, przeszedł przez cały układ.

Sprawny układ należy serwisować w celu wymiany gazu R134a w którym znajduje się wilgoć niebezpieczna dla nas, jak i pracy sprężarki samochodowej.

Dezynfekcja układu powinna być wykonana minimum raz lub dwa razy w roku (wiosna – jesień), pamiętając każdorazowo o wymianie filtra kabinowego.

Jesteśmy serwisem, który od początku swojej działalności postanowił serwisować i naprawiać układy klimatyzacji, co owocuje profesjonalnym podejściem do klimatyzacji i obszerną wiedzą. 

Serwis auto klimatyzacji – Wrocław

Potrzebny Ci sprawdzony serwis klimatyzacji samochodowej? Wrocław to lokalizacja, w ramach której działamy. W naszym serwisie klimatyzacji samochodowej skorzystasz z kompleksowych i profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem, przeglądem oraz uzupełnieniem tego systemu. Podejmujemy się prac na autach wszystkich typów, marek i modeli, a nie sprawia nam to trudności, bo mamy dużą wiedzę, doświadczenie i zaawansowany sprzęt.

Zadbamy o to, aby auto klima działała u Ciebie niezawodnie. Wiemy, jak ważna jest ona dla Twojego komfortu podróżowania, dlatego dołożymy starań, aby prace przebiegły szybko i sprawnie. Zobacz, co obejmuje serwis w naszym punkcie.

Serwis klimatyzacji samochodowej – zakres prac

Oprócz standardowej kontroli u nas skorzystasz z szeregu innych czynności. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • test elektroniki pokładowej i odczytanie danych z czytnika klimatyzacji,
  • wymiana filtra kabinowego,
  • odgrzybianie,
  • wymiana osuszacza,
  • kontrola temperatury i ciśnienia.

Zakres prac zawsze jest ustalany indywidualnie, dlatego wycena także jest spersonalizowana i pozytywnie Cię zaskoczy. Odwiedź nas kontrolnie przed rozpoczęciem sezonu letniego – klimatyzację samochodową warto sprawdzić jeszcze wiosną. Dodatkowo nie zwlekaj z diagnostyką auto klimy, gdy zauważysz słabsze działanie, poczujesz wydzielający się z instalacji brzydki zapach czy głośną pracę kompresora. Te objawy mogą wskazywać na pojawienie się wilgoci, która jest doskonałym środowiskiem do namnażania się grzybów, bakterii oraz pleśni.

Serwis klimatyzacji samochodowej – Wrocław

Popraw swój komfort podróżowania ze sprawną i maksymalnie wydajną klimatyzacją samochodową. We Wrocławiu jesteśmy jednym z najbardziej cenionych i zaufanych warsztatów. Nasz serwis klimatyzacji samochodowej zapewnia najwyższy poziom obsługi, przy zachowaniu konkurencyjnych cen i krótkiego czasu oczekiwania na diagnostykę, naprawę, serwis. 


Oferujemy również m.in. obniżenie spalaniadiagnostykę komputerową, wymiana sprzęgła. Działamy na terenie miasta Wrocław

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880