loading

Miarą profesjonalizmu warsztatu zajmującego się tuningowaniem samochodów jest posiadanie własnej hamowni. Hamownia to niezbędne wyposażenie warsztatu, dzięki któremu możemy sprawdzić, czy chip tuning lub instalacja modułu Power Box przyniosły zamierzony rezultat w postaci poprawy parametrów silnika.

W naszym warsztacie korzystamy z hamowni podwoziowej. Na hamownię podwoziową wjeżdża się całym samochodem. Praca silnika i kół pozwala zmierzyć rzeczywiste parametry samochodu i porównać je z wcześniejszymi osiągami silnika. Praktycznie każdy samochód trafiający do naszego warsztatu na chip tuning wjeżdża na hamownię dwa razy – po raz pierwszy przed tuningiem w celu oceny faktycznych maksymalnych osiągów silnika, po raz drugi po instalacji chipu. W ten sposób mamy pewność, że rezultat naszych działań jest zadawalający.

Hamownia Wrocław

Dysponujemy profesjonalną i w pełni wyposażoną hamownią umożliwiająca kompleksowe pomiary niezależnie od wielkości i tonażu samochodu. Nasza hamownia pozostaje do dyspozycji wszystkich właścicieli pojazdów z terenu miasta Wrocław i okolicznych miejscowości, którzy są zainteresowani sprawdzeniem rzeczywistych osiągów swoich samochodów. Skorzystanie z hamowni jest niezobowiązujące i nie obliguje Państwa do instalacji chip tuningu w naszym warsztacie.

Z możliwości wykonania pomiarów na naszej hamowni mogą skorzystać zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i samochodów dostawczych. Pomiary wykonujemy zgodnie z najlepszymi praktykami, rozpoczynając od zagrzania silnika, co przeciwdziała ewentualnym uszkodzeniom i zaburzeniu precyzji pomiarów.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880