loading

Standardowy Chip Tuning nie jest rozwiązaniem dla każdego, co nie oznacza, że kupując samochód z salonu lub biorąc go w leasing nie możesz na co dzień cieszyć się większym komfortem jazdy. Odpowiedzią, której szukasz jest Power Box! Power Box działa na zasadzie zewnętrznego modułu, który montujesz i demontujesz kiedy chcesz. Co ważne, Power Box nie wymaga dodatkowej instalacji. Podpina się go na fabrycznych wtyczkach.

Power Box Wrocław

Potrzebny Ci tuning nowego samochodu na gwarancji lub w leasingu? Dobrze trafiłeś! Nasze cyfrowe PowerBoxy działają jak chip tuning – ale możesz je sam założyć i wyjąć przed wizytą w serwisie. Są niewykrywalne – nie ingerują w auto w żaden widoczny sposób.

Power Box dodaje mocy, a co za tym idzie, auto jest bardziej dynamiczne. Bezpieczniej wyprzedzasz, Szybciej ruszasz z miejsca. W zależności od modelu PowerBoxa i modelu Twojego auta możesz uzyskać dodatkowo od 15 do 20% mocy i momentu obrotowego. W prostu sposób podpinasz Power Box i ruszasz nowym, lepszym samochodem. Co ważne korzystanie z Power Boxa nie wpływa na działanie jednostki napędowej, a co za tym idzie nie powoduje jej nadmiernego zużywania się i nie skraca żywotności silnika.

Nasze powerboxy to przede wszystkim bezpieczny i niewykrywalny tuning dla aut na gwarancji i w leasingu.

Do skorzystania z oferty na bezpieczny tuning zachęcamy przede wszystkim klientów z miasta Wrocław i okolicy. Zapewniamy odpowiedni dobór moduły do modelu i rocznika samochodu, a także instruktarz jego montażu i demontażu tak, żebyś z modułu mógł korzystać całkowicie niezależnie. Do dyspozycji kierowców oddajemy również nowoczesną hamownię, na której możemy przetestować nowe osiągi samochodu.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880