loading


Ciągłe podwyżki cen paliw odbierają Ci przyjemność z jazdy? Pokonując codzienną trasę do pracy starasz się jeździć ekonomicznie, zamiast z przyjemnością wsiadać za przysłowiowe kółko? Odpowiedzią na Twój problem jest obniżenie spalania przy pomocy Chip Tuningu. Jak to działa? Czy jest bezpieczne dla silnika?

Obniżenie spalania – Chip Tuning i Power Box

Chip Tuning to zestaw operacji, których celem jest modyfikacja lub zastąpienie fabrycznego oprogramowania sterującego silnikiem. Pierwotnie zabieg ten przeprowadzano przede wszystkim w celu zwiększenia mocy pojazdu. Obniżenie spalania było tylko przyjemnym efektem ubocznym. Obecnie coraz więcej kierowców sięga po Chip Tuning po to, aby obniżyć średnie zużycie paliwa, jednocześnie nie rezygnując z przyjemności z jazdy. 

Obniżenie spalana pozwala znacząco ograniczyć koszty eksploatacji samochodu, przy zachowaniu dotychczasowego stylu jazdy. W połączeniu z przestawieniem się na jazdę ekonomiczną gwarantuje odczuwalne oszczędności, dzięki którym jazda własnym samochodem pozostaje opłacalna także w obliczu zawirowań na rynkach paliwowych. 

Usługa jest wysoce skuteczna i bezpieczna. W przypadku nowych samochodów na gwarancji obniżenie spalania możemy uzyskać decydując się na instalację cyfrowego modułu Power Box. Moduł jest przypinany przy pomocy fabrycznych wtyczek, dzięki czemu jest bardzo prosty w montażu i demontażu, a jego instalacja nie pozostawia żadnych widocznych śladów ingerencji w pojazd.


obniżenie spalania wrocław


Obniżenie spalania – Profesjonalnie i bez ryzyka uszkodzenia silnika 

Planujesz zmianę parametrów silnika w celu obniżenia spalania? Skorzystaj z pomocy rzetelnego serwisu samochodowego. Chip Tuning to nasza specjalność. Od lat z sukcesami zajmujemy się tuningowaniem silników. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu działamy sprawnie, efektywnie i bez ryzyka uszkodzenia pojazdu. Najlepszą rekomendacją naszego serwisu są zadowoleni Klienci, którzy czerpią jeszcze większą przyjemność z jazdy, generując przy tym odczuwalne oszczędności. 

Obsługujemy: 

  • samochody osobowe, 
  • samochody dostawcze, 
  • samochody ciężarowe, 
  • traktory, 
  • maszyny rolnicze. 

Kierowców zainteresowanych obniżeniem spalania zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Wrocławia. Jesteśmy znanym i cenionym serwisem samochodowym. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pojazdu oraz praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu uzyskujemy rezultaty nieporównywalnie lepsze od efektów oferowanych przez konkurencję. Zapraszamy do współpracy. 


Oferujemy również m.in. usuwanie filtra dpf, diagnostykę komputerową, serwis auto klimatyzacji, wymiana sprzęgła. Działamy na terenie miasta Wrocław.