loading

wymiana sprzęgła wrocławSą takie części w samochodzie, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne czy wyeksploatowanie w wyniku codziennego użytkowania. Wymiana sprzęgła w samochodzie to jedna z tych prac, których obawia się każdy zmotoryzowany. Ale czy na pewno?

W naszym serwisie te czynności przeprowadzane są z najwyższym zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie oraz szybko. Dlatego dokładnie wiesz, że po wyjeździe z warsztatu będziesz mógł kontynuować jazdę – bezpiecznie i bezawaryjnie. Zadbamy o to, instalując nowe podzespoły – tarczę sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik hydrauliczny. Rekomendujemy, aby wymienić je wszystkie od razu, ponieważ ich żywotność jest ograniczona i nawet, jeśli w danej chwili nie wykazują oznak zużycia, to w dłuższej perspektywie na pewno ulegną zużyciu.

Jak często wymieniać sprzęgło?

Rekomendujemy wymianę sprzęgła we Wrocławiu osobom, które mają na liczniku swoich samochodów przejechane od 100 do 200 tysięcy kilometrów. Na takim dystansie sprzęgło w aucie działa niezawodnie, lecz po przekroczeniu górnej granicy może się okazać, że nie reaguje już w taki sposób jak wcześniej. Nie czekaj i nie gódź się na jazdę w dyskomforcie! Zadbaj o swój spokój na drodze, ogólny stan techniczny pojazdu i wreszcie bezpieczeństwo swoje oraz swoich pasażerów.

Im dłużej jeździsz pojazdem z uszkodzonym sprzęgłem, tym bardziej ryzykowne jest to, że zepsuciu ulegnie także skrzynia biegów, a wraz z nią kolejne części samochodowe. Nie trzeba wyjaśniać, z jakimi kosztami wiążę się ich kompleksowa regeneracja czy wymiana na nowe.

Nie jesteś pewien, czy to właściwy moment na wymianę sprzęgła? Odwiedź nasz warsztat na szybką diagnostykę. Przegląd pozwoli ocenić stopień zużycia podzespołu i umożliwi szybką reakcję, w razie gdyby potrzebna była kompleksowa wymiana, regeneracja czy serwis.

Zakres usług w Komi Auto serwis Chip Tuning

Komi Auto serwis Chip Tuning świadczy usługi kompleksowo – od dokładnej diagnostyki komputerowej, przez wdrożenie planu naprawczego, aż po jego realizację z wykorzystaniem wysokiej jakości części. Możesz zdecydować się na nowe podzespołu lub wysokiej klasy zamienniki. Na życzenie możemy też sprowadzić używane z pewnego źródła.

Warto współpracować z nami, ponieważ:

  • działamy szybko i sprawnie,
  • mamy konkurencyjne ceny,
  • dysponujemy nowocześnie wyposażonymi stanowiskami,
  • doradzamy i odpowiadamy na wątpliwości klientów.

Zapraszamy do kontaktu! Umów wizytę z wyprzedzeniem, a jeśli do awarii doszło w niespodziewanym momencie to poproś o wsparcie. Jak tylko będzie to możliwe zaprosimy Cię do warsztatu od razu.

Oferujemy również m.in. usuwanie filtra dpfdiagnostykę komputerową, obniżenie spalania. Działamy na terenie miasta Wrocław.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880