loading

Chi tuning samochodów ciężarowych to działania mające na celu zwiększenie mocy silnika w taki sposób, żeby zachować prawidłową pracę jednostki napędowej. Profesjonalne podniesienie mocy silnika ciężarówki nie wpływa ujemnie na jego żywotność i nie wiąże się z nadmierną eksploatacją pozostałych komponentów układu napędowego pojazdu. Jest to działanie w pełni bezpieczne zarówno dla samochodu, jak i kierowcy.

Decydując się na chip tuning samochodów dostawczych oraz chipowanie ciężarówek warto skorzystać z pomocy profesjonalistów o szerokim doświadczeniu w zakresie tuningowania silników. Takim specjalistą jest Komi Chip Tuning.

Chip tuning samochodów dostawczych i ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy do posiadaczy samochodów ciężarowych. Wykonujemy usługę Chip Tuningu dla samochodów ciężarowych, takich jak: tiry, autobusy pojazdów dostawczych, itp. Oferując nowoczesne Power Boxy odpowiadamy również na oczekiwania właścicieli pojazdów nowych na gwarancji oraz samochodów ciężarowych i dostawczych w leasingu. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pozwala nam świadczyć usługi z zakresu chip tuningu tirów i innych samochodów ciężarowych na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście na każdym z etapów realizacji zlecenia, pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Co można uzyskać tuningując pojazd?

  • Można przy pomocy przeprogramowania elektroniki zwiększyć moc silnika.
  • Zwiększona moc silnika może wpłynąć na bardziej ekonomiczne spalanie paliwa.
  • Poprawna jazda przy ulepszonej charakterystyce momentu obrotowego zmniejszy zużycie paliwa nawet o 2-3 litry na 100 km!

Wszystko to dzięki optymalizacji parametrów w oprogramowaniu silnika.

Poprawiamy wydajność samochodów ciężarowych najpopularniejszych marek, takich jak: Scania, DAF, MAN, Mercedes, Iveco, Volvo, oraz Renault.

Pamiętaj, że pracujemy tylko na oryginalnych narzędziach renomowanych europejskich producentów, a gdy korzystasz z usług Komi Chip Tuning, gwarantujemy:

  • większy moment obrotowy,
  • wyraźnie odczuwalny przyrost mocy,
  • nieporównywalnie lepszy komfort jazdy, zwłaszcza w czasie manewru przyśpieszania, wyprzedzania lub wjeżdżania pod górkę (wszystko dlatego, że ciężarówka radzi sobie zdecydowanie lepiej na wyższych biegach),
  • obniżenie spalania
  • zachowanie trwałości silnika i jego podzespołów (wykorzystujemy rezerwy silnika pozostawione przez producentów)
  • 24-miesięczną gwarancję lub gwarancję na 100 tysięcy kilometrów.

Świadczymy USŁUGI MOBILNE. Nie musisz ruszać się spod domu. Na Twoje życzenie, przyjedziemy z profesjonalnym sprzętem i przeprowadzamy chip tuning na miejscu! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz fachowej porady naszych specjalistów, skontaktuj się z nami. Usługi mobilne świadczymy na terenie miasta Wrocław i okolicznych miejscowości.

Power Box a chipowanie ciężarówek

Klientom, którzy chcieliby się cieszyć zwiększonym komfortem jazdy, ale obawiają się utraty gwarancji na samochód ciężarowy proponujemy podniesienie mocy silnika ciężarówki przy pomocy modułu zewnętrznego. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwy montaż i demontaż modułu, a co za tym idzie możliwość swobodnego zarządzania parametrami jednostki napędowej w zależności do bieżących potrzeb i możliwości. Demontaż modułu zewnętrznego jest bardzo prosty i nie pozostawia po sobie żadnych śladów, dzięki czemu jego instalacja nie może być wykryta podczas przeglądu samochodu.

Chip tuning tirów – Wrocław i okolice

Szukasz profesjonalistów w dziedzinie chip tuningu tirów?  Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę, umów się na spotkanie i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Zainteresowanym z terenu miasta Wrocław i okolic oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie podnoszenia parametrów pojazdów, zarówno przy pomocy chip tuningu ciężarówek i samochodów dostawczych, jak również zewnętrznych modułów typu Power Box. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Adres:

ul. Rogowska 7, Wrocław

Telefon:

+48 732 880 880