loading

Sprawne zawieszenie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Pełni rolę amortyzatora tłumiącego drgania wywołane nierównością drogi i decyduje o przyczepności kół do nawierzchni, co jest szczególnie ważne podczas jazdy i hamowania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Poszczególne elementy zawieszenia ulegają zużyciu w trakcie użytkowania pojazdu, dlatego zawieszenie powinno być regularnie kontrolowane, a zużyte części wymieniane.

Naprawa zawieszenia obejmuje kompletną usługę, w ramach której przeprowadzane są następujące czynności:

  • test amortyzatorów,
  • naprawa i wymiana amortyzatorów,
  • wymiana wyeksploatowanych części zawieszenia – wymieniamy części, takie jak łożysko przednie, łożysko tylne, osłona gumowa przegubu, drążek kierowniczy, końcówki drążka kierowniczego, sworzeń wahacza, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia przedniego i tylnego, łącznik stabilizatora, silentblock wahacza, poduszki amortyzatora, osłony elastyczne amortyzatora,
  • naprawa i wymiana piasty przedniej i tylnej.

Naprawa zawieszenia – Wrocław i okolica

Naprawa zawieszenia to usługa, którą kierujemy do kierowców z terenu miasta Wrocław i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z prywatnymi właścicielami pojazdów oraz firmami. Obsługujemy samochody służbowe i całe floty. Usługi naprawcze poprzedzamy kompleksową diagnostyką zawieszenia, co pozwala wykluczyć prawdopodobieństwo wystąpienia niebezpiecznych dla kierowcy i pasażera awarii.

Pracujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych oraz wysokiej jakości zamienników. Części zamawiamy u sprawdzonych dostawców. W ten sposób obniżamy naprawy i skracamy czas jej trwania. Kierowców zainteresowanych przeprowadzeniem przeglądu zawieszenia i niezbędnych napraw zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy również między innymi chip tuning aut.